Ekskursija uz Ventspili

6.a klase 24.maijā devās ekskursijā uz Ventspili. Apmeklēja Ventspils VIZIUM zinātnes centrs. Skolēni ar interesi un pozitīvu attieksmi izbaudīja VIZIUM piedāvātos 60 eksponātus un izmēģināja dažādus ar interaktīvo pasauli saistītos uzdevumus.

Skolēni gan iepazīstas ar laikmetīgo audiovizuālo mākslu,  gan paši veido 3D mākslas darbus – savu sapņu māju. Skolēni redz sevi laika mašīnā(pēc 25 gadiem), var izpētīt savu organismu, izpētīt kā darbojas smadzenes, mēģina un mācās noturēt līdzsvaru, uzzina un izmēģina kāds spēks vajadzīgs labam lēcienam augstumā. Uzzina kā alkohols un citas vielas iedarbojas uz tavu spēju reaģēt – izbrauc trasi ar virtuālu auto. Ar virtuāļo spēļu palīdzību skolēni varēja uzzināt par pasaules ģeogrāfiju, par Latvijas meža dzīvniekiem un putniem, kā arī iepazīt Latviju, Eiropu un pasauli. Zinātnes centrā bērni uzzināja un izbaudīja vēl daudz un dažādas interesantas lietas.

Ventspils VIZIUM centrs ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina! Ekskursijas nobeigums – Ventspils atrakciju parks. Skolēni kopīgi izklaidējās, draudzējas un atpūtās.

Pārējās bildes skaties skolas foto galerijā.

Iepriekšējais

Comments are closed.