Paldies visu klašu komandām un skolotājām, kas piedalījās pasākumā – konkursā 4.- 6.klasēm „Latviešu darba rīki, amati un profesijas no senatnes līdz mūsdienām”!

Pilsētas skolu komandu konkursā piedalījās 4.a klases komanda „Kas? Kur? Kad?” un ieguva 3.vietu. Apsveicam!

 

Skolas 4., 5.,6.klašu komandu pasākumā – konkursā  „Latviešu darba rīki, amati un profesijas no senatnes līdz mūsdienām” piedalījās visu klašu komandas un konkursā parādīja labus rezultātus, kuri starp klasēm tik pat kā neatšķīrās – punktu starpības bija ļoti minimālas.

1.vietu ieguva 6.a klases komanda „Kaplīši”

2.vietu ieguva 5.c klases komanda „Senās domātājas”

3.vietu ieguva 4.c klases komanda „Sētnieki”

Pasākumā skolēni  iepazinās ar seno latviešu lauksaimniecības un mājsaimniecības darba rīkiem, amatiem, profesijām. Uz diskusiju par to aicināja senlietu kolekcionāre, skolotāja Baiba Rosvalde. Bija iespēja iepazīties, apskatīt un aptaustīt senlietas un diskutēt par  mūsdienu profesijām un darba rīkiem, kas ir palikuši tādi paši vai līdzīgi, vai ar laiku izmainījušies. Skolēniem bija jāapzinās arī tās galvenās rakstura iezīmes un īpašības, kādām jābūt, strādājot noteiktā profesijā un darot to darbu.

Paldies par atsaucību saka pasākuma organizatores un vadītājas – skolas sociālais pedagogs  A.Vasiļjeva un skolas karjeras konsultante – psiholoģe Inese Gūtmane.

Citas bildes skaties skolas fotogalerijā.

Comments are closed.