Trešklasnieku piedzīvojums

Latvijas dzimšanas dienas ieskaņas nedēļā trešklasnieki bija ielūgti uz kādas apaļas jubilejas svinībām. Kam bija jubileja? Varat minēt trīs reizes! Viens! Divi! Trīs! Tieši tā – gaviļnieks bija vilks! Un ko nozīmē vārds “jubileja”? Tas ir tad, kad gadu skaits beidzas ar ciparu 0.

   Skolēni iepazina pavisam citādu vilku, ne tādu, kurš ēd Sarkangalvītes un vecmāmiņas. Bija interesanti meklēt atšķirības starp visiem labi zināmo pasaku un lugas saturu. Bērni arī uzzināja, ko darīt, ja apmaldās mežā. Un dažreiz pilnīgi netīšām iznāk kādam nodarīt pāri, bet šādās situācijās nav jābēg, jāmeklē risinājums! Varēja attīstīt fantāziju – kam līdzīgs tas vai šis burts? Kādu varoni vēl varētu iesaistīt notikumā, lai tas kļūtu saistošāks?

   Tu iedegies nepacietībā – kur tad tie trešklasnieki bijuši? Kas tie par piedzīvojumiem? Pateicoties akcijai “Latvijas skolas soma”, bērni apmeklēja Liepājas leļļu teātra izrādi “Sarkangalvīte un vilks”. Bet Tu ņem mammu un tēti pie rokas, dodies uz teātri un baudi šo skatuves brīnumu ģimenes lokā! 

Iepriekšējais

Comments are closed.