Rīts ar Valentīnu

14.februārī visi trešklasnieki pulcējās pasākumā “Rīts ar Valentīnu”, lai rosinātu bērnos interesi par citu tautu kultūru, sekmētu draudzības saišu nostiprināšanu gan starp klasēm, gan klašu kolektīvos.

Pasākuma ievaddaļā bērni atsauca atmiņā, kā šos svētkus svinēja iepriekšējā gadā, dāvāja viens otram labus vārdus un komplimentus. Ar mīļiem vārdiem simboliski tika piepildītas papīra sirsniņas, kas ar domu spēku sargās bērnus līdz nākamam gadam.

Trešklasnieki cītīgi gatavojas “lielo bērnu” dzīvei ēkā Toma ielā. Decembrī un janvārī pa klasēm notika talantu šovi. Nu kopīgajā pasākumā sevi rādīja un klātesošos sveica katras klases drosmīgākie pārstāvji. Visi priekšnesumi bija atraktīvi, ar savu “odziņu” un izpelnījās vētrainus aplausus.

Pasākuma turpinājumā bērni uzzināja, kā draudzībai un mīlestībai veltītos svētkus svin citur pasaulē. Kas gan to būtu domājis- izrādās, Dienvidkorejā mīļumu svin katra mēneša 14.datumā, bet Velsā tradicionālo saldumu vai sirsniņu vietā viens otram dāvā … koka karotes! Vai skolēni to iegaumēja? Kā vēlāk parādīja krustvārdu mīkla- jā!

Neiztrūka arī dejas un rotaļas.

Ar vislabākajiem vēlējumiem un gaišu noskaņojumu visi šķīrās līdz nākamajam kopīgam pasākumam.

Iepriekšējais

Nākamais

Comments are closed.